Kaş Boyama Uygulamaları

Salonumuzda eğitimli uzmanlarımız sayesinde boyanan kaş ve kirpiklerinizle çok daha bakımlı ve hoş görünüme sahip olabilirsiniz.

Ankara Çankaya Tunalı’da Atölye Tırnakçı Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu’muzdan bir randevu aldığınızda size profesyonel bakım, hizmet ve tavsiyeler verileceğinden emin olabilirsiniz.


ankara-makyaj-uzmani


KAŞ BOYAMA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Kaş Boyama Metodları
Yeni kaşlarınıza kavuşmak için biraz zaman, biraz da sabır gerekeceği için, kalınlaşma sürecinde kaşlarınızı boyatarak düzgün bir görüntü elde edebilirsiniz.
Kaş renginizin saç renginizle uyumlu olması için kaşlarınızı saç boyası ile değil de kozmetik reyonlarında bulabileceğiniz kaş kitleri ile boyamaktayız.


Atölye Tırnakçı Bayan Kuaförü ve Güzellik Salonu; Kaş şekillendirme, ifade danışmanlığı, kalıcı kaş dolgusu, eyelinar, kalıcı makyaj alanında profesyonel, bu alanda eğitim almış, kendini geliştiren yenilikçi bir güzellik uzmanlarımız ve ekibimiz ile Ankara Tunalı’da kaş dizayncısı olarak bir çok ünlü isme hizmet vermektedir.
İfadenizi en iyi şekilde gösterebilmek , bakışlarınızı etkin kılmak için kaş alımınızın doğru olması gerekir.
Bunun için hizmet verdiği alanlar;

Kişiye özel kaş tasarımı
Doğal kaş alımı
Çıkmayan küskün kaşları çıkarma yöntemi
Besleme yöntemi ile kaş çıkarma (%95)
Kalıcı kaş dolgusu
Yarı kalıcı kıl yöntemi
Protez kaş (Kıl yöntemi ile)
Kalıcı eyelinar ve kalıcı liplinar

Uzmanımız Tuğba Savaş özellikle Ankara’da oyuncuların ve ekran önünde bulunan birçok ünlü ismin tercih ettiği bir makyaj kaç sanatçısıdır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir